District 11 Unit Officers
Prepared on 02/01/15
117
Louisville
Unit
Board of Directors
Betsy Blakeman
Board of Directors
Carolyn Carpenter
Board of Directors
Candace Conway
Board of Directors
Hannah Davis
Board of Directors
Betty Dues
Board of Directors
Erin Kennedy
Board of Directors
Dorothy Losey
Board of Directors
Kay Omanson
Board of Directors
Darlene Pyles
Board of Directors
Thomas Reece
Board of Directors
Norman Smith
Board of Directors
Vangie Smith
Board of Directors
Marianne Thomas
Board of Directors
William Toutant
Board of Directors
Katherine Zimmerman
Business Manager
Kay Omanson
Disciplinary Chair
Pamela Feldhoff
Education Liaison
Katherine Zimmerman
Electronic Contact
Dorothy Losey
GNT Coordinator
Christopher Overpeck
Hospitality Chair
Betty Dues
NAOP Coordinator
Christopher Overpeck
President
Vangie Smith
Recorder
Pamela Feldhoff
STaC Coordinator
Bill McAvinue
Secretary
Dorothy Losey
Tournament Coordina
Dorothy Losey
Treasurer
Kay Omanson
Vice President
Carolyn Carpenter
Webmaster
Joseph Wright
122
Central Ohio
Unit
Board of Directors
Suman Agarwal
Board of Directors
Judith Auer
Board of Directors
Judy Bogner
Board of Directors
Janelle Courtright
Board of Directors
John Fleeman
122
Central Ohio
Unit
Board of Directors
Siraj Haji
Board of Directors
Robert Jiobu
Board of Directors
Larry Jones
Board of Directors
Douglas Millsap
Board of Directors
Daniel Radvansky
Board of Directors
Cheryl Schneider
Board of Directors
Brian Snell
Board of Directors
Judy Williamson
Disciplinary Chair
Judith Auer
Electronic Contact
Judith Auer
GNT Coordinator
Judith Auer
NAOP Coordinator
Judith Auer
President
Judith Auer
Recorder
John Stubbe Jr
Secretary
Judy Bogner
Tournament Coordina
Judith Auer
Treasurer
Janelle Courtright
Vice President
Robert Jiobu
Webmaster
Tim Kohl
124
Cincinnati
Unit
Board of Directors
Pam Campbell
Board of Directors
Robert Fisk
Board of Directors
Nalin Mehta
Board of Directors
John Meinking
Board of Directors
Thomas Mess
Board of Directors
Stephen Moese
Board of Directors
Michael Purcell
Board of Directors
Sonya Wilson
Board of Directors
Susan Wisner
Disciplinary Chair
A J Stephani
Education Liaison
Michael Purcell
Electronic Contact
Stephen Moese
Membership Chair
Sonya Wilson
President
John Meinking
Publicity Chair
A J Stephani
Recorder
Potter Orr
District 11 Unit Officers
Prepared on 02/01/15
124
Cincinnati
Unit
Secretary
Thomas Mess
Tournament Coordina
Michael Lipp
Treasurer
Susan Wisner
Vice President
Stephen Moese
Webmaster
Stephen Moese
130
Central Indiana
Unit
Board of Directors
Sheila Baker
Board of Directors
Kendra Bridges
Board of Directors
Elizabeth Brown
Board of Directors
Judy Drejer
Board of Directors
James Gormong
Board of Directors
Jane Ann Gormong
Board of Directors
Mona Loft
Board of Directors
Bob Lyon
Board of Directors
Suzi Pratt
Board of Directors
Maribeth Ransel
Board of Directors
Patricia Rush
Board of Directors
Aslam Siddiqui
Board of Directors
Janice Vernia
Business Manager
Mary Erdberg
Charity Chair
Elizabeth Brown
Disciplinary Chair
Bob Lyon
Education Liaison
Elizabeth Brown
Electronic Contact
Domenico Sneider
GNT Coordinator
Judy Drejer
Hospitality Chair
Sheila Baker
IN Coordinator
Suzi Pratt
Membership Chair
Domenico Sneider
NAOP Coordinator
Judy Drejer
President
Kendra Bridges
Publicity Chair
Patricia Rush
Recorder
Aslam Siddiqui
STaC Coordinator
Mona Loft
Secretary
Domenico Sneider
Tournament Coordina
Bob Lyon
Treasurer
Mary Erdberg
130
Central Indiana
Unit
Vice President
Maribeth Ransel
Webmaster
John Nichols
136
Miami Valley
Unit
Board of Directors
Barbara Bitticker
Board of Directors
Darin Campo
Board of Directors
Tom Coyle
Board of Directors
Beverley Dana
Board of Directors
Joanne Deutsch
Board of Directors
Steven Forsythe
Board of Directors
Jeffrey Gargrave
Board of Directors
Lori Harner
Board of Directors
Joseph Keim
Board of Directors
David Kennedy
Board of Directors
Marilyn O'Connor
Board of Directors
Wayne O'Connor
Board of Directors
Stuart Petersen
Board of Directors
Ilse Tebbetts
Board of Directors
Diane VonderBrink
Charity Chair
Tom Coyle
Disciplinary Chair
Ilse Tebbetts
Education Liaison
Wayne O'Connor
Electronic Contact
Georgia Banziger
GNT Coordinator
Tom Coyle
Hospitality Chair
Jan Sheppe
Membership Chair
Georgia Banziger
NAOP Coordinator
Tom Coyle
President
Georgia Banziger
Recorder
Jeffrey Gargrave
STaC Coordinator
Tom Coyle
Secretary
David Kennedy
Tournament Coordina
Georgia Banziger
Treasurer
Jeffrey Gargrave
Vice President
Joanne Deutsch
Webmaster
Georgia Banziger
164
Blue Grass
Unit
District 11 Unit Officers
Prepared on 02/01/15
164
Blue Grass
Unit
Board of Directors
Darryl Bennett
Board of Directors
Charles Dean
Board of Directors
Norma Greely
Board of Directors
Andra Gyor
Board of Directors
P Lamar Hamilton
Board of Directors
Sondra Holt
Board of Directors
Edgar Iwamoto
Board of Directors
Ken Katen
Board of Directors
John Kennedy
Board of Directors
Kathleen Linck
Board of Directors
Sandra Marlin
Board of Directors
Bob Pemberton
Board of Directors
Anita Pettus
Board of Directors
Charles Seelbach
Disciplinary Chair
Charles Dean
Electronic Contact
Sandra Marlin
President
Sandra Marlin
Recorder
Kathleen Linck
Secretary
Kathleen Linck
Tournament Coordina
Sandra Marlin
Treasurer
Anita Pettus
Vice President
P Lamar Hamilton
Webmaster
Michael McCann
193
Cardinal States DB Assoc
Unit
Board of Directors
Ray Andersen
Board of Directors
Coy Ball
Board of Directors
Lon Bell
Board of Directors
Leroy Breimeier
Board of Directors
Billie Brown
Board of Directors
Richard Cornett
Board of Directors
Bud Farmer
Board of Directors
Deborah Gregory
Board of Directors
Connie Gustafson
Board of Directors
Phyllis Kincaid
Board of Directors
Phelps Lambert
Board of Directors
William Lea Jr
193
Cardinal States DB Assoc
Unit
Board of Directors
Doris Mills
Board of Directors
Elbert Moore
Board of Directors
Gregory Risley
Board of Directors
Richard Smith
Board of Directors
David Alan Smithfield
Board of Directors
Jan Tucker
Charity Chair
Connie Gustafson
Education Liaison
Jan Tucker
Electronic Contact
Deborah Gregory
GNT Coordinator
Lon Bell
Hospitality Chair
Bud Farmer
IN Coordinator
Coy Ball
Membership Chair
Leroy Breimeier
NAOP Coordinator
Lon Bell
President
Billie Brown
Publicity Chair
Doris Mills
Recorder
Richard Cornett
STaC Coordinator
Lon Bell
Secretary
Deborah Gregory
Tournament Coordina
Lon Bell
Treasurer
William Lea Jr
Vice President
Leroy Breimeier
Webmaster
Darrell Clinton
227
West Virginia-Appalachia
Unit
Board of Directors
Mary Boyd
Board of Directors
Mary Jo Brick
Board of Directors
Lynn Cundy
Board of Directors
Dora Kay Grubb
Board of Directors
Bessie Haley
Board of Directors
Barbara Jones
Board of Directors
Ellen Olson
Board of Directors
James Olson
Board of Directors
William Sentman
Board of Directors
Bennie Shields
Disciplinary Chair
Bennie Shields
Electronic Contact
James Olson
District 11 Unit Officers
Prepared on 02/01/15
227
West Virginia-Appalachia
Unit
President
William Sentman
Recorder
Lynn Cundy
Secretary
Ellen Olson
Tournament Coordina
William Sentman
Treasurer
James Olson
Vice President
Dora Kay Grubb
Unit
Unit Name
Unit
Office Held
First Name Last Name